BMW PÓŁMARATON PRASKI 30.08.2015

BMW PÓŁMARATON PRASKI
Dystans:21km 097m
30.08.2015

30 sierpnia wystartuje druga edycja BMW Półmaraton Praski. Będziecie mogli zmierzyć się na nowej, interesującej trasie, wiodącej w całości po prawej stronie Wisły. Zapisy do udziału w imprezie już trwają!

Start odbędzie się na Al. Zielenieckiej, z której uczestnicy naszego półmaratonu skierują się na ul. Francuską i Zwycięzców. Dalej trasa poprowadzi znanymi arteriami Gocławia (m.in. ulicami Gen. Abrahama i ul. Gen. Fieldorfa). Następnie czeka Was pętla na Wale Miedzeszyńskim oraz długa i szybka prosta do Wybrzeża Szczecińskiego. Ostatnie kilometry to… klimaty prawdziwej warszawskiej Pragi, czyli m.in. ulica Targowa i Zamoyskiego. Stąd już blisko do mety, zlokalizowanej w Parku Skaryszewskim i do zasłużonego odpoczynku.

Biegowe miasteczko usytuowane będzie bowiem w parku miejskim. Idąc wzorem tak prestiżowych wydarzeń jak BMW Berlin Marathon, którego uczestnicy mogą korzystać z terenów zielonych Tiergarten, postanowiliśmy dać podobne możliwości naszym biegaczom. Zacienione alejki Parku Skaryszewskiego pozwolą Wam m.in. na przeprowadzenie komfortowej rozgrzewki przed startem. W trakcie i po biegu miasteczko w parku stanie się atrakcyjnym miejscem dla kibiców, a szczególnie rodzin z dziećmi.

Koszt pakietu startowego, do końca lipca, to 79 zł. Znajdziecie w nim m.in. koszulkę z najnowszej kolekcji firmy 4F – oficjalnego sponsora technicznego.

https://www.bmwpolmaratonpraski.pl/pl/BMW-Polmaraton-Praski/aktualnosci

Info na naszym fanpage:

BMW PÓŁMARATON PRASKIDystans:21km 097m30.08.201530 sierpnia wystartuje druga edycja BMW Półmaraton Praski. Będziecie…

Opublikowany przez Bieganie w Warszawie na 19 czerwca 2015

bmw praski

Podziel się informacją