Plażowa Szkoła Jogi

Plażowa Szkoła Jogi
soboty godz. 12

niedziele godz.10

od 12.07 do 30.08
lokalizacja: Warszawa, klubokawiarnia Plażowa, ul. Wybrzeże Szczecińskie 1 (na wysokości Stadionu Narodowego)

Plażowa Szkoła Jogi to nazwa cyklicznych zajęć, które będą się odbywały na tarasie Plażowej nad Wisłą w soboty o 12 i w niedziele o godz. 10.

W programie zajęć:

– podstawowe i zaawansowane techniki asan

– nauka prawidłowego oddechu

– asany rehabilitacyjne i relaksacyjne

– elementy dietetyki

– relaksacja

Prosimy przynieść swoje karimaty!

Czym jest joga?

Joga to układy specjalnie dobranych asan, czyli postaw które mają za zadanie rozciąganie i wzmacnianie wszystkich partii mięśni, ścięgien oraz pogłębienie giętkości kręgosłupa, która wpływa życiodajnie na cały organizm.

Joga wywiera głęboki wpływ na nasz świat wewnętrzny, z jednej strony na nasz układ fizyczny; trzewia, gruczoły dokrewne,mózg, system nerwowy, z drugiej na umysł – przynosząc spokój i zadowolenie. Pogłębiają giętkość ciała, podnoszą wytrzymałość, redukują zmęczenie i stres.

Ze względu na wszechstronne i multifunkcyjne działanie jogi oraz rozwój człowieka na zajęcia zapraszamy osoby w każdym wieku.

W programie zajęć:

– podstawowe i zaawansowane techniki asan
– nauka prawidłowego oddechu
– asany rehabilitacyjne i relaksacyjne
– elementy dietetyki
– relaksacja

Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim stażem:

Maciej Jammal Dobrowolski znany jako Dr FeelGood , masażysta, rehabilitant i dietetyk. Praktykę jogi rozpoczął w 1999 roku , kurs instruktora ukończył w 2008 roku w Bangalor (Indie). Uczył w Wielkiej Brytanii i Tajlandii. Prowadzi warsztaty świadomego i leczniczego oddechu.

Anna Kushch licencjonowana trenerka YOGA23, uznana artystka-malarka oraz organizatorka wielu imprez plenerowych (Walka Na Kolory, YOGA Plener, itp.) Osoba energiczna, i pozytywnie nastawiona do świata. Joga była obecna w Jej rodzinnym domu już od dzieciństwa. W 2011 roku w Kandi na Sri Lance odbyła 3 miesięczną misję i szkolenia Hatha Yoga & Buddist Meditation. Dzięki temu doświadczeniu w młodym wieku otrzymała dar zrozumienia podstaw spokoju, tak bardzo niezbędny w dzisiejszym chaotycznym i wyczerpującym stylu życia. W pracy trenera najbardziej cieszą ją postępy, które widzi u podopiecznych. Zajęcia z Anią cechują się harmonią, równowagą oraz pozytywną energią.

Wstęp wolny!

https://www.facebook.com/events/1606637442941353/

Info na naszym fanpage:

https://www.facebook.com/bieganiewwarszawie/photos/p.508679225953040/508679225953040/?type=1

plazowa szkola jogi

Podziel się informacją