MARRIOTT EVEREST RUN

MARRIOTT EVEREST RUN
06.02.2016 godz. 9
 
Marriott Everest Run to 24-godzinny bieg po schodach. Żeby osiągnąć wysokość Everestu, „wystarczy” 65 razy pokonać 42 piętra Hotelu Marriott.
 
Jeśli masz już zaliczoną Gubałówkę, szczyt Łysicy, oglądałeś widoki z wierzchołka Górki Kazurki, to czas najwyższy na Mount Everest! Żeby zdobyć Dach Świata, potrzeba zwykle całych lat przygotowań, tysięcy wydanych na sprzęt i baaardzo wyrozumiałej żony lub wspierającego męża. U nas będzie łatwiej, choć też nie będzie lekko. Oto przed Tobą szansa na wspięcie się na najwyższy szczyt Ziemi w samym centrum Warszawy!
 
Aaale o co chodzi? Marriott Everest Run to 24-godzinny bieg po schodach. Żeby osiągnąć wysokość Everestu, „wystarczy” 65 razy pokonać 42 piętra Hotelu Marriott. W dół możesz zjechać windą. Impreza trwa 24 godziny – to Ty decydujesz, jak je wykorzystasz. Możesz sobie robić przerwy w dowolnych momentach. Możesz sobie nawet pojechać do domu, przespać się i wrócić zregenerowany na atak szczytowy.
 
Jedno wejście na szczyt Hotelu Marriott to pokonanie 42 pięter. Możesz to zrobić dowolną liczbę razy – jeśli celujesz w Łysicę, wystarczy, że wejdziesz pięć razy. Jeśli chciałbyś zaliczyć Kasprowy Wierch – musisz wejść piętnaście razy. Możesz też wejść trzy razy, stwierdzić, że śmierdzi potem, i pójść sobie do domu. A możesz też minąć sprintem szczyt Everestu i napierać dalej!
 
Marriott Everest Run rozpocznie się 6 lutego 2016 roku o godz. 9:00 i potrwa maksymalnie 24 godziny. Zawodnicy będą startować w pięciu grupach 40-osobowych, odpowiednio o godzinach: 9:00, 10:00, 11:00, 12:00 i 13:00. Grupę startową wybiera się przy rejestracji według zasady „kto pierwszy, ten lepszy” (do wyczerpania limitu miejsc w danej grupie). Dla wszystkich uczestników – niezależnie od grupy startowej – impreza kończy się w niedzielę 7 lutego o godz. 9:00.
 
Opłata startowa za udział w biegu wynosi minimum 100 złotych przy zapisach internetowych i 120 zł przy zapisach w biurze zawodów w dniu 5 lutego 2016. Możliwe jest dokonanie wyższej opłaty.
 
szczegóły i regulamin:
http://everestrun.pl
Info również na naszym fanpage:
 marriot everest run
Podziel się informacją