Warszawa jest FIT

Warszawa jest FIT
 
Miasto, próbując zachęcić warszawiaków do ruchu i zdrowego stylu życia, uruchomiło programy, w ramach których można korzystać z darmowych zajęć z siatkówki, sztuk walki, piłki wodnej czy na siłowniach plenerowych. Sprawdźcie, gdzie szukać bezpłatnych ćwiczeń.
 
– Zajęcia na siłowniach plenerowych
Zajęcia w ramach programu odbywają się na siłowniach plenerowych, których w stolicy cały czas przybywa. Wydawać by się mogło, że ćwiczenia na sprzęcie ustawionym na świeżym powietrzu nie dadzą takich efektów, jak te prowadzone w klubach fitness, ponieważ nikt na bieżąco nie może korygować naszych błędów. Dlatego też organizatorzy treningów „Warszawa jest Fit” zadbali o to, aby ćwiczący mogli trenować pod okiem profesjonalnych instruktorów.
 
Treningi na każdym obiekcie rozpoczynają się o godz. 19:30. Cykl zajęć potrwa od 4 kwietnia do 22 sierpnia. W poniedziałki można ćwiczyć w okolicach Urzędu Dzielnicy Bemowo, we wtorki na Bielanach przy ulicy. Estrady 112, w środy w okolicach parku Morskie Oko na Mokotowie, w czwartki w parku Szczęśliwickim na Ochocie, w piątki w parku Cietrzewie we Włochach, w soboty przy al. KEN w okolicach metra Imielin, a w niedziele w parku Moczydło na Woli. Obowiązują zapisy na stronie Aktywnego warszawiaka. szczegóły:http://aktywnywarszawiak.pl/
 
– „Aktywny warszawiak” na Mokotowie
W każdy wtorek i czwartek aż do końca grudnia Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko „Wierzbno” organizuje zajęcia z siatkówki dla osób dorosłych. Szczególnie mile widziane są osoby po 50-tce. Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 33 przy ul. Cieszyńskiej 8 i są bezpłatne.
 
– „Aktywny warszawiak” na Pradze-Północ
Do programu „Aktywny warszawiak” przyłączył się także klub UKS Jagiellonka. Możemy zagrać tam w koszykówkę lub siatkówkę, pójść na aerobik albo na zajęcia taneczne. Zajęcia, treningi oraz ćwiczenia prowadzone są przez profesjonalnych trenerów i instruktorów. Obowiązują wcześniejsze zapisy.
szczegóły: http://new.uksjagiellonka.com/Zaj%C4%99cia-dla-doros%C5%82ych.php
 
„Aktywny warszawiak” w Śródmieściu
W program zaangażowała się też Fundacja Czysty Sport, która postanowiła zorganizować bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego w Ośrodku „Solec” przy ul. Solec 71. Zajęcia będą odbywać się do końca grudnia od 2 do 3 razy w tygodniu pod okiem instruktorów.
szczegóły:
http://sportowa.warszawa.pl/aktualnosci/rekreacja/rekreacja-luty-grudzie-aktywny-warszawiak-w-r-dmie-ciu-tenis-sto-owy
 
– „Aktywny warszawiak” na Targówku
Na Targówku warszawiacy będą mogli spróbować swoich sił w sportach walki. Zajęcia organizuje Uczniowski Klub Sportowy „Zdrowy Targówek”. Spotkania odbywają się w każdą środę, do końca grudnia poza wakacjami, w sali klubu przy ul. Junkiewicz 8. Początek o godz. 19:00.
 
Udział w zajęciach z elementami boksu, sumo, koluchstylu i zapasów jest bezpłatny. Obowiązują zapisy.
szczegóły:
http://sportowa.warszawa.pl/aktualnosci/rekreacja/rekreacja-luty-grudzie-bez-wakacji-aktywny-warszawiak-na-targ-wku
 
– „Aktywny warszawiak” na Żoliborzu
A może ktoś chciałby zobaczyć, jak gra się w piłkę wodną? Taką możliwość daje sekcja piłki wodnej Legii Warszawa, która zaprasza na bezpłatne treningi amatorskiego waterpolo na pływalni OSiR Żoliborz przy ul. Potockiej 1.
 
Zajęcia odbywają się do połowy grudnia, we wtorki i czwartki od godz. 23:00 do 00:30. Obowiązują zapisy. Więcej informacji:
http://sportowa.warszawa.pl/aktualnosci/rekreacja/rekreacja-aktywny-warszawiak-na-oliborzu-pi-ka-wodna
warszawa jest fit
szczegóły:
http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/warszawa-jest-fit-darmowe-zajecia-z-pilki-wodnej-sztuk,3679680,galop,t,id,tm.html
 
Info również na naszej stronie:
www.bieganiewwarszawie.pl
Podziel się informacją