Krwawa Pętla Bike and Run 2016

Krwawa Pętla Bike and Run 2016
25 czerwca 2016, start: godz. 10:00.
Start: pętla ZTM „Międzylesie” w Warszawie (Aleja Dzieci Polskich/ul. Przedwiośnie).
Czas trwania: 24 godziny.
Typ imprezy: bike&run.
 
Uczestnicy: zespoły maksymalnie 4-osobowe; każdy zespół ma do dyspozycji liczbę rowerów równą liczbie członków zespołu minus 1. Zespół nie może liczyć mniej niż 2 osoby. Każdy członek zespołu musi być pełnoletni. Aby być sklasyfikowanym zespół musi rozpocząć i ukończyć zawody w takim samym składzie.
 
Dystans: 240-250 km
Przewyższenie: +310 m/-310 m
 
Trasa Krwawej Pętli wiedzie szlakami turystycznymi wokół Warszawy. Większość trasy stanowi szlak czerwony, dodatkowo w Kampinoskim Parku Narodowym całą pętlę łączą trzy dodatkowe szlaki – niebieski, żółty i zielony. Dystans nie jest jednoznaczny – mapy różnych wydawnictw przedstawiają w niektórych miejscach różny przebieg szlaków, a teren często dorzuca do tego swoją, całkowicie autorską wersję. Tak więc, w zależności od wersji trasy i sposobu jej pomiaru możemy mówić o dystansie od 240 do 250 km. Przewyższenie jest niewielkie, choć górki w okolicach Otwocka i Podkowy Leśnej mogą dać w kość.
 
Teren jest bardzo zróżnicowany, od głównych asfaltów po piaszczyste wydmy, na których jazda rowerem często okazuje się niemożliwa. W zależności od warunków pogodowych na trasie można spotkać albo bardzo dużo piasku, albo bardzo dużo wody. Żadna z tych sytuacji nie jest pożądana, a o idealne warunki na pokonanie całego dystansu jest trudno. (Trasa na stronie organizatora.)
 
Zgłoszenia przyjmowane będą pod poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.krwawapetla.com.
 
27. Wpisowe wynosi 100 zł od drużyny. W ramach wpisowego każdy zawodnik, który ukończy Pętlę Bike and Run otrzyma koszulkę FINISHER, a pozostali uczestnicy pamiątkowe koszulki otrzymają pocztą. W przypadku ukończenia rywalizacji w regulaminowym czasie – certyfikaty ukończenia Krwawej Pętli.
 
szczegóły, regulamin, zapisy:
http://krwawapetla.com
Info na naszym fanpage link.
krwawa pętla
Podziel się informacją