Treningi FitFaza / biegi siła wydolność

Treningi FitFaza / biegi siła wydolność
 
Treningi FitFaza / biegi siła wydolność
Treningi biegowe nad Wisłą dla wszystkich miłośników sportu, biegów, doskonałej formy i sylwetki!
 
Od czerwca do sierpnia w każdy czwartek po pracy – plenerowe treningi siły przeplatane elementami biegowymi – ćwiczenia są połączeniem wysiłku wydolnościowego, intensywnych interwałów i elementów zwiększającą mobilność ruchową.
 
DLA KOGO
Wszystkie ćwiczenia są opracowane tak, aby każdy mógł je wykonać. Zarówno dla początkujących, jak i trenujących już fanów biegów, dobrej kondycji i dbania o ciało!
 
PRZEBIEG TRENINGU
Ćwiczenia opierają się na FitFaza Method – połączeniu wysiłku wydolnościowego, intensywnych interwałów i elementów zwiększającą mobilność ruchową. Trening podzielony będzie na dwa moduły. Pierwszy bazuje na bieganiu i nastawiony jest na budowanie wydolności i motoryki. Drugi koncentruje się głównie na budowaniu siły wykorzystując ćwiczenia kalisteniczne, czyli wykorzystujące obciążenie własnego ciała oraz aktywnej regeneracji.
 
PROWADZĄCY
Treningi prowadzi doświadczony instruktor FitFaza:
Maciej Szczepaniak – dietetyk oraz trener personalny. Przygodę ze sportem profesjonalnym rozpoczął od biegów górskich, później nastała era maratońska, a następnie fascynacja crossfitem i kalisteniką. Twórca autorskiej koncepcji FitFaza Method – efektywnego połączenia sportu i diety.
 
KIEDY I GDZIE
W każdy czwartek lata nad Wisłą, o godzinie 18:00 zbiórka w Pomost 511
 
szczegóły:
https://www.facebook.com/events/571354323043969/
treningi fitfaza
Podziel się informacją