Warszawa Business Run 2016

Warszawa Business Run 2016

Warszawa Business Run 2016 wystartuje 4 września, o godzinie 10:30.

Będzie to trzecia edycja charytatywnego biegu biznesowego w formie sztafety, której uczestnicy pobiegną by pomóc podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.

Dystans do przebiegnięcia dla jednego zawodnika w zespole wynosi 4,2 km, czyli 21 km dla całego zespołu.

Zawodnicy będą mieć możliwość wygrania wartościowych nagród, otrzymają pamiątkowe medale, wzmocnią się znakomitym, odpowiednio zbalansowanym posiłkiem oraz będą mieć niesamowitą satysfakcję z pomocy Mateuszowi – podopiecznemu Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.

Uczestnikom i kibicom oferujemy:

 • świetnie przygotowane strefy kibica
 • fantastyczny catering
 • znakomity program artystyczny
 • niezwykły piknik, z licznymi atrakcjami dodatkowymi
 • kącik dla dzieci z profesjonalną opieką

Specjalnie dla Dzieci biegaczy przygotowaliśmy kącik zajęć i zabaw. Biegacze będą mogli zostawić tam swoje dzieci pod fachową i wykwalifikowaną opieką.

Program ramowy Warszawa Business Run 4.09.2016

 • Godzina 9:00 Powitanie biegaczy i podanie informacji o biegu
 • Godzina 9:35 ODPRAWA KAPITANÓW
 • Godzina 9:50 Rozgrzewka
 • Godzina 10:05 Przedstawienie beneficjentów 2016
 • Godzina 10:10 Oficjalne otwarcie Warszawa Business Run 2016
 • Godzina 10:30 START PIERWSZYCH SZTAFET
 • Godzina 11:00 Rozmowa z beneficjentem Warszawa Business Run 2016
 • Godzina 13:00 Ceremonia ogłoszenia wyników i wręczenia nagród

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do uczestniczenia razem z nami w tym niezwykłym wydarzeniu.

Do zobaczenia 4.09!

W ramach sztafety biegowej Poland Business Run każdy z zawodników pięcioosobowej drużyny przebiegnie w Warszawie 4,2 km aby ufundować protezy osobom potrzebującym. Dla organizatorów biegu oprócz dobrej zabawy liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników. Dzięki pojazdom z Moto-Medic zarówno biegacze jak i kibice będą mieli zapewnioną dodatkową, zmotoryzowaną ochronę.
 
Decyzja była szybka – zapewnia Michał Rygielski z Motocyklowego Ratownictwa Medycznego Moto – Medic.- Gdy tylko organizatorzy Poland Business Run w Warszawie zwrócili się do nas z zapytaniem o możliwość opieki nad imprezą od razu wiedzieliśmy, że chcemy w tym wziąć udział. Byliśmy z uczestnikami biegu już w ubiegłym roku i nie wyobrażamy sobie aby mogło nas zabraknąć przy tak szczytnym i potrzebnym wydarzeniu. Dbać o życie i zdrowie biegaczy i wszystkich osób zaangażowanych w Warszawa Business Run to dla nas przyjemność i zaszczyt – dodaje Michał Rygielski.
 
4 września organizatorzy charytatywnego biegu biznesowego postawią w stan gotowości nie tylko ambulans ale również motocykle ratunkowe. Każdy z nich będzie wyposażony w odpowiedni sprzęt do ratowania życia i wyspecjalizowanego motocyklistę-ratownika za kierownicą. Wszystko po to, aby dojazd na miejsce ewentualnego zdarzenia zajął jak najmniej czasu. Motocykle są w stanie pokonać potrzebny dystans w kilka sekund. Dzięki temu mogą przybyć na czas przed karetką udzielając niezbędnej pomocy, zabezpieczając miejsce zdarzenia i przygotowując poszkodowanych do transportu do szpitala.
 
Ulice dużych aglomeracji miejskich są coraz bardziej zatłoczone, utrudnia to dojazd karetki pogotowia do osób potrzebujących pomocy. Często o życiu oraz powrocie do zdrowia ofiar wypadków decydują sekundy, dlatego tak ważne jest, aby ratownicy medyczni mogli udzielić pomocy jak najszybciej. Jesteśmy tam, gdzie liczy się czas, gdzie istotne są cele i marzenia… Do zobaczenia na Warszawa Business Run 2016 – zachęca Michał Rygielski. W tym roku bieg odbędzie się ulicami Służewca Biznesowego.
 
Moto-Medic dołączy do grona czternastu partnerów wspierających Warszawa Business Run: Accenture, Baker & McKenzie, CBRE, Credit Suisse, Galeria Mokotów, Goldman Sachs, Hays Poland, Immofinanz, Marriott Warsaw, Pepsico, RICS, The Park Warsaw, White Star Real Estate oraz Urzędu Miasta Warszawa.
 
Rejestracja do biegu wciąż trwa. Wystarczy zebrać 5-osobową drużynę firmową i wypełnić formularz rejestracyjny na stronie biegu: www.warszawabusinessrun.pl
 
Warszawa Business Run jest częścią Poland Business Run, charytatywnego biegu biznesowego w formie sztafety, którego uczestnicy tego samego dnia wystartują w siedmiu miastach Polski: Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu . W stolicy każdy zawodnik pięcioosobowej drużyny przebiegnie 4,2 km aby pomóc podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty oraz Fundacji AMP Active. Więcej informacji o projekcie i formularz rejestracyjny na stronie: www.warszawabusinessrun.pl
 
 info u nas na fanpage link.
 biegne w warszawie
Podziel się informacją