Bieg na Piątkę

Bieg na Piątkę
To bieg nie tylko dla tych, którzy uwielbiają szybkie i krótkie dystanse, ale także dla tych, którym jeszcze brakuje śmiałości, żeby zmierzyć się z królewskim dystansem. Jedni i drudzy poczują na własnej skórze maratońską atmosferę. Trasa prowadzi spod bramy Uniwersytetu Warszawskiego na Krakowskim przedmieściu do Parku Fontann.
 
Termin: 25.09.2016
Opłata startowa: 50 zł
Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą 4. Bieg na Piątkę otrzymują na mecie pamiątkowe medale.
Pakiet startowy można odebrać w Biurze Zawodów (lokalizacja Biura Zawodów będzie podana w późniejszym terminie).
 
Godziny otwarcia Biura Zawodów:
23 września (piątek) w godzinach 12.00 – 20.00
24 września (sobota) w godzinach 10.00 – 20.00
UWAGA! W dniu biegu Biuro Zawodów nie będzie czynne.
 
Jeśli odbierasz pakiet startowy osobiście – pakiet zostanie wydany na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.
Jeśli chcesz, żeby ktoś odebrał pakiet startowy w Twoim imieniu – wydrukuj i podpisz kartę startową (karta będzie do pobrania w zakładce TWOJE BIEGI na dwa tygodnie przed biegiem) oraz dołącz ksero swojego dowodu osobistego. Na podstawie tych dwóch dokumentów, Twój pakiet startowy będzie mogła odebrać inna osoba.
 
START
 
Bieg na Piątkę wystartuje o godz. 9:30 z Krakowskiego Przedmieścia spod bramy Uniwersytetu Warszawskiego. Strefa startowa Biegu na Piątkę, znajduje się za ostatnią strefą startową dla maratończyków.
 
Liczba miejsc parkingowych w okolicy startu jest ograniczona. Dla Twojej wygody zalecamy przybycie na start komunikacją miejską. Szybko i wygodnie dojedziesz metrem (stacja Nowy Świat – Uniwersytet) tramwajem (przystanek Stare Miasto, Królewska czy Muzeum Narodowe). Aktualny rozkład jazdy i najszybsze połączenia komunikacyjne możesz znaleźć na ztm.waw.pl.
 
DEPOZYTY
 
W pakiecie startowym znajdziesz worek (oraz naklejkę na worek ze swoim numerem startowym), umożliwiający zdeponowanie rzeczy. Do odbiory depozytu potrzebny Ci będzie numer startowy. Za rzeczy pozostawione w depozycie organizator nie bierze odpowiedzialności.
 
szczegóły:
Info na naszym fanpage link.
bieg na piątke
Podziel się informacją