Żyrardów w biegu po raz trzeci

Żyrardów w biegu po raz trzeci

4 września br. odbędzie się kolejna edycja imprezy sportowej „Żyrardów w Biegu”. Uczestnicy będą mieli do pokonania trasę 10 kilometrów.

Tegoroczna, trzecia już edycja „Żyrardowa w Biegu” odbędzie się 4 września o godzinie 10.00. Biegacze będą rywalizować na dystansie 10 kilometrów. Trasa zawodów została wytyczona przez malownicze i atrakcyjne turystycznie miejsca Żyrardowa i okolic. Start został zlokalizowany przy ulicy Parkingowej, zaś meta przy ulicy Jodłowskiego, na wysokości AQUA Żyrardów. Poza klasyfikacją generalną, prowadzone będą również trzy klasyfikacje wiekowe dla mężczyzn i kobiet.

Zapisy do biegu prowadzone są przez stronę internetową www.ztc.pl(zakładka BIEGI ULICZNE – Lista startowa/zapisy). Rejestracja będzie możliwa również w dniu zawodów, bezpośrednio w biurze organizatora. Dla osób, które zapiszą się jeszcze w sierpniu opłata startowa wyniesie zaledwie 25 zł. We wrześniu za udział zapłacimy 50 zł. Na mecie każdy z uczestników otrzyma medal. Atrakcją będzie również unikalny, pamiątkowy numer startowy, pełniący rolę dyplomu. Ponadto, wśród wszystkich biegaczy, którzy pokonają pełen dystans zostaną rozlosowane dwa pulsometry POLAR M400 – jeden wśród Pań i jeden wśród Panów. Warunkiem koniecznym udziału w losowaniu, które odbędzie się podczas ceremonii dekoracji będzie wrzucenie do urny numeru startowego, stanowiącego kupon do losowania nagród. Nagrodę trzeba będzie odebrać osobiście.

Poza biegiem zostanie również rozegrany wyścig kolarski. Zawody odbywające się na dystansie 50 kilometrów mają formułę open – mogą w niej uczestniczyć wszyscy fani dwóch kółek po uiszczeniu wpisowego. Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań biegowych i kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

zyrardow w biegu

Podziel się informacją