NAPRZÓD MŁOCINY

to grupa ludzi uwielbiających biegać, która powstała w maju 2014. Pomysł narodził się na Młocinach i stopniowo rozlał się na resztę Bielan. Są z nami osoby ze Słodowca, Starych Bielan, Wrzeciona, Wawrzyszewa, ale również z Marymontu, Bemowa i innych okolic. Grupa powstała z potrzeby towarzystwa na treningach i integracji środowiska biegowego w naszej okolicy.
 
WTORKI, godz. 20.30 – slowjogging
 
Biegamy w tempie żółwia, ślimaka (tzn. równamy do najwolniejszego biegacza w grupie) – zwykle są to pętle w Parku Młocińskim w lecie, lub wokół Lasu Bielańskiego zimą. Dystans do wyboru przez żółwia. W okresie jesienno-zimowym mile widziane latarki-czołówki, odblaskowe elementy. We wtorek spotykają się wszyscy uczestnicy, zarówno dobrze wytrenowani, jak i początkujący. Jest najluźniejsza atmosfera i najspokojniejsze bieganie.
 
CZWARTKI, godz. 20.30
 
W czwartki uzgadniamy wcześniej trasę na grupie Facebookowiej. Czasem jest to 10 km. wokół Lasu Bielańskiego, czasem podbiegi lub interwały, czy wypady na drugą stronę Wisły. Tempo nieco szybsze niż we wtorki.
 
W CZWARTKI o 19.30 grupa Ultra Slow, czyli jeszcze wolniejsze bieganie i trochę krótszych dystansach niż we wtorki 🙂 Miejsce spotkań przystanek autobusowy na Moście Marii Curie-Skłodowskiej w kierunku Tarchomina.
WEEKENDY, godziny poranne
 
Weekendy to dłuższe wybiegania od 15 km wzwyż. Czasem są to crossy po Puszczy Kampinoskiej, ale też inne trasy np. bieg po wale wiślanym wzdłuż Wisły, Kopiec Powstania, Falenica, wypady na Starówkę.
 
MIEJSCE SPOTKAŃ
 
W przypadku wtorkowych i czwartkowych spotkań są 2 punkty zbiórek:
 
WARZYWNIAK
 
Czyli Róg ulicy Kolumbijskiej i Heroldów. U zbiegu tych ulic znajdowała się kiedyś Poczta, oraz Warzywniak. Nic niestety tam nie przetrwało oprócz miejsca naszych spotkań. Roboczo nazywamy to miejsce WARZYWNIAK, jest tam malutki parking na 5 samochodów, można tam również przypiąć rower. Kiedy robimy długie wybiegania do Puszczy Kampinowskiej to właśnie w tym miejscu najczęściej spotykamy się i stąd zaczynamy trening
 
szczegóły:
szczegóły na naszym fanpage:
Podziel się informacją