Treningi FIT FAZA

Treningi FitFaza / biegi siła wydolność / każdy czwartek / Pomost 511

Pomost 511 –bulwar Flotylli Wislanej, Mokotów, Warszawa, Poland

Treningi biegowe nad Wisłą dla wszystkich miłośników sportu, biegów, doskonałej formy i sylwetki!

Od maja do sierpnia w każdy czwartek po pracy zapraszamy na plenerowe treningi siły przeplatane elementami biegowymi – ćwiczenia są połączeniem wysiłku wydolnościowego, intensywnych interwałów i elementów zwiększającą mobilność ruchową.

👉 DLA KOGO
Wszystkie ćwiczenia są opracowane tak, aby każdy mógł je wykonać. Zapraszamy zarówno początkujących, jak i trenujących już fanów biegów, dobrej kondcji i dbania o ciało!

👉 PRZEBIEG TRENINGU
Ćwiczenia opierają się na FitFaza Method – połączeniu wysiłku wydolnościowego, intensywnych interwałów i elementów zwiększającą mobilność ruchową. Trening podzielony będzie na dwa moduły. Pierwszy bazuje na bieganiu i nastawiony jest na budowanie wydolności i motoryki. Drugi koncentruje się głównie na budowaniu siły wykorzystując ćwiczenia kalisteniczne, czyli wykorzystujące obciążenie własnego ciała oraz aktywnej regeneracji.

👉 PROWADZĄCY
Treningi prowadzi doświadczony instruktor FitFaza:
Maciej Szczepaniak – dietetyk oraz trener personalny. Przygodę ze sportem profesjonalnym rozpoczął od biegów górskich, później nastała era maratońska, a następnie fascynacja crossfitem i kalisteniką. Twórca autorskiej koncepcji FitFaza Method – efektywnego połączenia sportu i diety.

👉 KIEDY I GDZIE
W każdy czwartek lata nad Wisłą, o godzinie 18:30 zbiórka w Pomost 511.

SZCZEGÓŁY: LINK

 

Podziel się informacją