Treningi FMW Runners

Fundacja „Maraton Warszawski” zaprasza wszystkich na bezpłatne treningi w Warszawie! Świetni polscy biegacze – Bartosz Olszewski, Łukasz Oskierko, Paweł Olszewski i Julita Kotecka pracują z Wami nad formą do 38. PZU Maratonu Warszawskiego oraz do kolejnych biegów.
 
Pod czujnym okiem trenerów można nie tylko trenować, ale również tworzyć biegową społeczność FMW Runners!
 
GDZIE I KIEDY TRENUJEMY?
Możesz brać udział we wszystkich lub tylko w wybranych treningach. Zajęcia z naszymi trenerami są komplementarne. Na trening nie musisz się zapisywać – najważniejsze to się na nim pojawić! warszawskibiegacz.pl, Oskier The Lonely Runner, Julita Kotecka – złap dystans i Paweł Olszewski czekają na Ciebie!
 
Każdy poniedziałek
 
Trenerzy: Paweł Olszewski/Łukasz Oskierko i Julita Kotecka
Gdzie: Stadion Narodowy
Miejsce zbiórki: brama nr 2 od strony Al. Waszyngtona
Godzina: 18:00
 
Każda środa
 
Trenerzy: Bartosz Olszewski i Julita Kotecka
Gdzie: Agrykola
Miejsce zbiórki: stadion LA
Godzina: 18:00
 
Dokładne miejsca sprawdź na stronie Organizatora LINK 
TRENERZY
Bartosz Olszewski
 
Maratończyk z rekordem życiowym 2:26:03. Biegacz amator. Właściciel portalu oraz bloga WarszawskiBiegacz.pl, miłośnik rywalizacji sportowej. Trener przekazujący swoją wiedzę coraz liczniejszej grupie biegaczy. Autor licznych artykułów o tematyce biegowej, bazujący na własnych doświadczeniach i trudach łączenia pasji biegania z pracą i życiem prywatnym.
 
Paweł Olszewski
 
Biegacz amator żyjący sportem od dziecka. W myśl zasady, że wiedza jest kluczem do sukcesu, biegowe praktyki czerpie z każdego dostępnego źródła. Wszystkie nabyte elementy biegowego rzemiosła najpierw testuje na sobie, co pozwala mu na przekazywanie jedynie konkretnych i sprawdzonych metod treningowych. Jak sam często powtarza, tylko jedna rzecz w bieganiu sprawia mu większą radość niż jego własny rozwój i sukcesy – rozwój i sukcesy jego podopiecznych!
 
Łukasz Oskierko
 
Były zawodnik AZS Olsztyn na dystansach 2000m przeszkody, 3000m i 3000m przeszkody. Duże doświadczenie treningowe wyniesione z profesjonalnego klubu LA, z powodzeniem przekłada na biegi uliczne. Pasjonat i wielki entuzjasta biegania. Panicznie bojący się łaskotek właściciel pająka Marcina.
p.s. Widział nie jedno, nawet jak kogoś koń pokąsał.
 
szczegóły:
Podziel się informacją