Biegnij Warszawo 2017

01.10.2017
ul. Myśliwiecka 9 (Agrykola), 00-459 Warszawa

Biegnij Warszawo to bieg, który od lat znajduje się w kalendarzu biegowym większości Polaków. Stał się biegową tradycją oraz obrazem, że miejska aktywność fizyczna wcale nie umarła. Kiedyś pod anglojęzyczną nazwą RUN WARSAW, projekt miał za zadanie rozbiegać polskie społeczeństwo, dzisiaj stał się faktem, że wystarczy silna wola i konsekwencja aby na starcie biegów ulicznych stało obecnie tysiące biegaczy.

Dziewiąta edycja kultowego Biegnij Warszawo to projekt, który ukazuje formę biegową jako sposób na przełamywanie wewnętrznych barier i zwątpień. Podkreśla wartość silnej woli, determinacji i konsekwencji.

Rywalizacja kobiety vs. mężczyźni udowadnia, że bieganie nie ma płci. Jest dla każdego. Może kierują nim różne ideały i różne motywacje, ale cel jest jeden. Aby aktywność fizyczna dotyczyła wszystkich – bez wyjątku.

INFORMACJE DLA UCZESTNIKA

 • Rejestracja oraz uiszczenie opłaty startowej umożliwia uczestnictwo w Biegu;
 • Numer startowy należy mieć przypięty z przodu klatki piersiowej – zapewni to prawidłową rejestrację czasu biegu;
 • Certyfikat uczestnictwa będzie dostępny po zakończeniu biegu na naszej stronie internetowej w zakładce Konto.

OPŁATA STARTOWA

 • Opłata startowa wynosi 89 PLN;
 • Płatności można dokonać tylko za pośrednictwem naszej strony internetowej wybranym przez siebie kanałem płatniczym: kartą lub przelewem elektronicznym.

CEL IMPREZY

Celem imprezy jest promocja zdrowia i popularyzowanie aktywności fizycznej, prozdrowotne wdrażanie najprostszych form ruchu, motywacja i mobilizacja osób dotąd nie angażujących się czynnie w sport powszechny.
Uczestnictwo w Biegu uświadamia biegaczom wartość sportu amatorskiego, podkreśla jego znaczenie w dbałości o własne samopoczucie i sylwetkę. Bieg ten umożliwia uczestnictwo szerokiej liczbie osób, chcących rozpocząć przygodę ze sportem amatorskim lub podjąć próbę startu na dystansie 10 kilometrów.

ZASADY UCZESTNICTWA, KTÓRE WARTO PAMIĘTAĆ:

 • Wszyscy Uczestnicy muszą być urodzeni nie później niż w dniu 1.10.2001r., czyli w dniu biegu posiadać ukończone 16 lat.
 • Po odbiór pakietu startowego należy zgłosić się z wydrukowanym potwierdzeniem rejestracji – znajdziesz je logując się na swoim koncie (potwierdzenie będą dostępne na krótko przed biegiem).
 • W Biegu mogą startować osoby niepełnosprawne oraz niepełnosprawne poruszające się na niewyczynowych wózkach inwalidzkich.
  Organizator nie będzie prowadził osobnej klasyfikacji dla Uczestników niepełnosprawnych oraz niepełnosprawnych poruszających się na niewyczynowych wózkach inwalidzkich.
 • Ze względów bezpieczeństwa w biegu zabroniony jest udział osób poruszających się na rowerach, wrotkach, rolkach, deskorolkach oraz biegnących ze zwierzętami.
 • Ze względu na charakter biegu zabrania się startu z kijami (trekkingowymi i Nordic Walking).
Podziel się informacją