2. edycja biegu „Przepędzić Raka”

14.10.2017 godz. 10 Pole Mokotowskie
 
II EDYCJA BEGU PRZEPĘDZIC RAKA – zapraszamy do wspólnego biegania 14 października 2017 r. po Polu Mokotowskim. Pobiegniemy tak jak dwa lata temu dystans 5 km pod hasłem „Przepędzić raka”. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy chcą być z nami tego dnia i oddać trochę swoich sił i energii dla popularyzowania wiedzy o dokonaniach Marii Skłodowskiej-Curie.
 
Bieg jest jak najbardziej w duchu sportowym Marii Skłodowskiej-Curie, która bardzo dobrze i dużo pływała, jeździła na nartach, chodziła po górach i jeździła na wycieczki rowerowe. Dbała również o kondycję fizyczną swoich córek.
 
Imprezę objęli Honorowym Patronatem Burmistrz Urzędu Dzielnicy Ochota Pani Katarzyna Łęgiewicz oraz Dyrektor Centrum Onkologii-Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie Prof. dr hab. n. med. Jan Walewski.
 
W bieżącym roku przypada kilka rocznic związanych z osobą Marii Skłodowskiej-Curie. Najważniejsze z nich to 150. lecie urodzin uczonej oraz 85. lecie otwarcia Instytutu Radowego przy ul. Wawelskiej w Warszawie. Działające tam od 22 lat Towarzystwo Marii Skłodowskiej-Curie w Hołdzie organizuje wiele imprez i spotkań przypominających
 
10 czerwca br. Towarzystwo Marii Skłodowskiej-Curie w Hołdzie wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym Iskra Warszawa organizuje bieg po Polu ZC.
 
Oto plan imprezy:
 
09.00 – rozpoczęcie, przywitanie wszystkich obecnych zawodników
09.30 – rozgrzewka dla uczestników biegu
10.00 – rozpoczęcie biegu wyznaczoną trasą
11.00 – zakończenie biegu
11.15 – rozdanie nagród dla najlepszych zawodniczek I zawodników
 
Dystans Biegu – 5km
W pakiecie startowym: koszulka techniczna, numer startowy z 4 agrafkami i materiały reklamowe sponsorów
 
 
Pamiątkowe medale biegu dla wszystkich uczestników biegu, dla trzech pierwszych zawodników posrebrzane medale Towarzystwa Marii Skłodowskiej-Curie w Hołdzie oraz puchary Burmistrza Ochoty
 
KWOTA:
– 35 zł od 12.05.2017r do dnia 13.10.2017r
– 40 zł w dniu 14.10.2017r – zapisy w biurze zawodów
 
10 czerwca br. Towarzystwo Marii Skłodowskiej-Curie w Hołdzie wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym Iskra Warszawa organizuje bieg po Polu Z.
 
SZCZEGÓŁY:
http://www.przepedzicraka.pl/oplata.html
 
Podziel się informacją