Ladies Fit Camp

9-12.11.2017

Obóz skierowany jest do kobiet, którym – tak jak mi ! – przyświeca idea nieustannego rozwoju. Na codzień pracuję z Kobietami, rozmawiam, słucham, doradzam i chcę wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Stąd pomysł wspólnego wyjazdu.

Pierwsza edycja „Me, myself and I” okazała się super czasem nie tylko pod względem sportowym, ale również zawarcia nowych znajomości. Uczestniczki spędziły czas z osobami, które podobnie jak one patrzą na świat i siebie. Obóz pozwoli Ci na intensywną prace nad sobą, bo to Ty jesteś kreatorką samej siebie, tego kim jesteś i jaka jesteś! Pomogę Ci wejść na wyższy poziom świadomości i możliwości swojego ciała.
Gwarantuje, źe patrząc w lustro będziesz dumna i w pełni usatysfakcjonowana.
W życiu jest wazne podnoszenie poprzeczki i wychodzenie ze swojej sfery komfortu. A wyzwań podczas tego obozu nie będzie brakowało 😊

Termin obozu to 9-12.11. 2017. Idealny czas żeby zrobić sobie chwile przerwy, naładować baterie przed zimą, wyjechać poza miasto zapomnieć o stresach dnia codziennego i złapać oddech pełną piersią, naładować się pozytywna energią i wrócić do domu z nową siłą.

Podczas tego obozu będę dostepny cały czas, odpowiadając na wszystkie nurtujące Was pytania z dziedziny dietetyki oraz treningu. Będe zwracał baczną uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń, bo zdrowie i Wasze bezpieczeństwo są najważniejsze.

Miejsce które wybrałem jest wyjątkowe

Pałac Domaniowski – oaza spokoju i komfortu, znajdująca się nad brzegiem Zalewu Domaniowskiego, największego i najczystszego zbiornika wodnego na południowym Mazowszu. Urokliwe miejsce w samym sercu Polski, gdzie duch bogatej historii przeplata się z nowoczesnością i elegancją.

Do Zobaczenia !
Patryk

Informacje w pigułce

• Data 9-12-11.2017
• Miejsce: Pałac Domaniowski 4* http://palacdomaniowski.pl/hotel/
• Koszt: 1300 zł (do 30 września), 1450zł (1października)
• Zapisy i informacje: patrykpuczylowski.trener@gmail.com
• ilość miejsc: Ograniczona

SZCZEGÓŁY: LINK

 

Podziel się informacją