Bieg po Dynię

Jedyny taki dyniowy bieg w Polsce!

Sezon jesiennych biegów w pełni, a razem z nim trwa w najlepsze czas na dynię! Nie mogło więc zabraknąć połączenia tych dwóch elementów. 14 października wystartuj w kolejnej już edycji „Biegu po Dynię”. Bieg odbywa się w podwarszawskiej Lesznowoli.

5-kilometrowa trasa prowadzi przez gminę Lesznowola. Oznaczenia trasy są co 1km. Start i meta biegu znajdują się na stadionie szkolnym. Limit na ukończenie biegu to 45 minut. Na wszystkich uczestników czeka na mecie pyszna zupa dyniowa. Najlepsi poza statuetkami nagrodzeni będą także dynią.

W ramach „Biegu po dynię” odbywają się także biegi dla dzieci. Najmłodsi do pokonania mają, w zależności od wieku, od 300 do 1000 metrów. W tym roku wydarzenia – Święto Dyni oraz Bieg po Dynię będą połączone z inauguracją Pierwszego Dnia Walki z Niedożywieniem w Polsce, organizowanym w ramach ogólnopolskiego programu Dzwonek na Obiad przez Fundację Być Bardziej.

Część wpływów z imprezy biegowej będzie przeznaczona na realizację programu walki z niedożywianiem. Wysokość opłaty startowej, jaką wnoszą zawodnicy za udział w biegu wynosi: • dorośli 40 zł • dzieci 15 zł

Z powyższych kwot zostanie odliczona kwota w wysokości 10 zł (dorośli) oraz 5 zł (dzieci) i przekazana na konto fundacji ByćBardziej. Pieniądze te zostaną przeznaczone na finansowanie obiadów w szkołach w Polsce.

szczegóły:

https://slotmarket.pl/event/details/66/bieg-po-dynie

Podziel się informacją