Awansujcie!

Już jutro! Umówiłem się na oglądanie meczu z kumplami na mieście. Choć od kilku lat wszystko oglądam w domu na telewizorze, bo nie chce mi się szlajać po knajpach. Normalnie wolę usiąść w fotelu, zrobić sobie coś do picia i w spokoju wsłuchać się w Szpakowskiego. Normalnie. Ale nie jutro.

Jutro nastawiam się na gremialne darcie ryja, na wypicie kilku piw i świętowanie do wczesnych godzin porannych. Dlatego mam nadzieje i wierzę w to, że Polacy rzucą się (ale z głową jak przypomina Leo) na Belgów i zetrą ich na miazgę. Czekam na powrót do atmosfery euforii jaka nastała po zwycięstwie nad Norwegami w 2001.

Dlatego drogi Leo, i drodzy Polacy! Dajcie z siebie wszystko a nawet więcej. Udowodnijcie jutro, że ta reprezentacja ma naprawdę przyszłość. Udowodnijcie swoja wartość jutro. Dobre drużyny poznaje się przecież po tym, że wygrywają decydujące mecze. Świetnych trenerów także.

Pokażcie, jutro że przeznaczeniem tej reprezentacji jest nie tylko liderowanie w grupie, ale postawienie kropki nad „i” – awans do Mistrzostw Europy. Rozjebcie tych Belgów!

Starsze artykuły:

Author:

Related Post

top