Co z tymi dziewczynami?

Trochę na marginesie Euro mam takie przemyślenie. Sporo jeździłem i jeżdżę po całej Europie. Od Oslo i Sztokholmu po Bałkany i Bułgarię. Od Kijowa i Moskwy po Lizbonę i Barcelonę, I powiem wam całkiem serio – nigdzie nie ma ładniejszych lasek niż w Polsce. Może to i banał, może obiegowa opinia, ale ja podpisuje się pod tym obiema rękami.

Oczywiście, fajną dupę spotkasz nawet i u Helmutów, ale prawda jest taka, że najgęstsze w Europie zaludnienie ślicznych dziewczyn jest u nas, a jedynym krajem, który może się z nami równać jest Republika Czeska. Potem długo, długo nic. Jeśli chodzi o laski, to jesteśmy z Czechami w Europie tym, czym dla piłki w Ameryce Południowej jest Brazylia i Argentyna.

Tymczasem, jak pokazują nasze fanki na stadionach podczas Euro czy poprzednich Mundiali to zawsze trafiają na jakieś towary drugiej klasy. Nie mam pojęcia z czego to się bierze… Dziś na przykład kiedy rozpoczynał się mecz Rosja – Grecja pokazali tak śliczną Ruską, że mogłaby spokojnie być Miss Russia. A u nas posucha. Nie dość że piłkarze grają słabo, to jeszcze na trybunach nie prezentujemy tego co mamy najlepsze.

Starsze artykuły:

Author:

Related Post

top