Jak dojechać do Modlina?

Można z satysfakcją stwierdzić, że ostatnimi laty w Polsce istnieje pozytywny trend w kierunku budowania i rozbudowywania lotnisk zarówno większych (międzynarodowych) jak i tych lokalny. Jako przykład posłużyć może zbudowane za ponad 450 milionów złotych Lotnisko Warszawa Modlin (EPMO) od 2013 w stanie obsłużyć pasażerów turystycznych i biznesowych wszystkich klas. Lotnisko Modlin (WMI) znajduje się 35 km na północ od Warszawy i ma przepustowość 3,5 miliona użytkowników rocznie, którzy zastanawiają się: Jak dojechać do Modlina? Zanim odpowiemy na to pytanie, przedstawmy kilka faktów o Porcie Lotniczym Modlin:
Dzięki unowocześnieniu terminala o najnowszej klasy systemy ILS, są w stanie z niego latać nie tylko samoloty niewielkiego lotnictwa takie jak Cesna-152 lecz także większe statki transportowe jak Boeing 737 czy Airbusy. Głównym przewoźnikiem latającym z lotniska Modlin jest Ryanair, który rokrocznie przewozi setki tysięcy podróżnych do 49 Europy. Z Modlina korzystają także samoloty małej awiacji takie jak awionetki oraz helikopter. W 2020 roku planowane jest przeprowadzenie budowy komunikacji kolejowej z dworcem pasażerskim w podziemiach terminala. Otworzy to kolejne środki transportowe dla dziesiątek tysięcy osób z Legionowa, Warszawy i okolic. Do tego czasu bezpośrednio kolejką nie jest będzie możliwe się dotrzeć do Lotniska Modlin. Taksówka powinna być najlepszym wyjściem, przede wszystkim, jeśli chcemy dostać się szybko i na czas z pracownikami firmy i z bagażami. Warto wtedy wejść na stronę http://taxilegionowo.pl i przejrzeć ofertę taxi. Jeśli wybieramy taxi, która zawiezie nas do portu lotniczego należy zadbać o to, żeby było tanio oraz całodobowo. Szybkie tanie taxi to taksówka podróżująca z Legionowa do Warszawy przez całą dobę a jej ceny i ofertę sprawdzić da się na stronie. Oprócz komunikacji lokalnej w Legionowie oraz PKS czy Szybkiej Kolejki Miejskiej z Legionowa do Warszawy dostaniesz się taxi.
Jeśli wolicie wybrać komunikację lokalną, zohydzają was pasażerowie bądź ich smród, to przy wiat autobusowych znajdują się postoje taxi. W mieście pozwalają one na komfortowy i relatywnie tani dojazd bezpośrednio do celu. Jeśli nie możemy rezerwować taksówki przez telefon, jest możliwość skorzystać z jednego postojów w Legionowie bądź Warszawie.

Starsze artykuły:

Author:

Related Post

Naprawa wgnieceń karoserii

Nissan March Rio Edition

top