“Kaplica” dla Beenhakkera?

Dzisiaj Gazeta napisała, że jeśli Polska straci punkty z Irlandią to Beenhakker pożegna sie ze stanowiskiem. A zastąpi go Engel.

Co do Engela nie jestem przekonany, ale co do Beenhakkera pełna zgoda. Jeśli nie wygramy z Irlandczykami, to nasze szanse na awans będą czysto iluzoryczne. Cel nie zostanie osiągnięty. Warto więc będzie pożegnać się z trenerem, który nie spełnił oczekiwań i postawić na kogoś nowego, kto będzie mógł popracować do 2012.

Awans, na Mundial to jedyne kryterium poprzez które powinniśmy oceniać pracę Holendra. Co robi żeby to osiągnąć to jego sprawa. To on decyduje czy poświęci 100% czasu kadrze, czy będzie doradzał Feyenordowi czy też pójdzie pracować na kasę do McDonalda.

Jeśli cel zostanie spełniony wówczas Holender stawia nowe warunki i podejmuje decyzje, czy prowadzi Polskę dalej, czy odchodzi. Jeśli cel nie zostanie spełniony to dziękujemy za udział w programie. Zero sentymentów, zero gadek o doradzaniu Feyenordowi, zwycięstwach nad Portugalią czy innych farmazonach.

Czysta biznesowa decyzja. Masz cel – jak go osiągasz to Twoja sprawa. Masz efekty zostajesz, nie masz – odchodzisz.

Starsze artykuły:

Author:

Related Post

top