Kasperczak obrażony
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

(…)piłkarze przyszli do mnie i prosili, bym zmienił decyzję, ale odpowiedziałem im stanowczo: „Panowie, zawiedliście mnie, to koniec. Po prostu już nie chcę z wami pracować(…)

(…)jestem tak niesamowicie zawiedziony, że trudno opisać to słowami. Nie potrafię uwierzyć, że piłkarze mogą trenować tygodniami, przygotowywać się z myślą o tym jednym turnieju, a potem zepsuć wszystko w 45 minut [chodzi o II połowę przegranego 1:3 meczu z Angolą]. Nie mogłem już na to patrzeć. Najchętniej zapadłbym się pod ziemię ze wstydu(…)

to słowa jakie według Gazety Kasperczak wypowiedział po niepowodzeniu w Pucharze Afryki. Jeśli to prawda, to słowa te świadczą moim zdaniem braku klasy i profesjonalizmu naszego eksportowego trenera. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że dobrego przywódcę cechuje to, że winnych porażki szuka patrząc w lustro, a twórców sukcesu patrząc w oczy swoich ludzi. Henri ma inne zdanie.

A wogóle to chyba szybko otrząsnął się z całego niepowowodzenia:

(…)właśnie szykuję się do opuszczenia Ghany. Mam konkretną propozycję z St. Etienne i od razu lecę tam na rozmowy(…)

W komentarzu na gazecie ktoś zauważył, że ciekawe jest co powiedział kasperczak piłkarzom Wisły po porażkach z Tibilisi?