Kto to jest Zahorski?

Nie było mnie parę dni, bo byłem na urlopie tak zwanym i stwierdziłem, że zero poczty, zero Internetu, zero telewizji, zero blogowania. Wracam i widzę, że do kadry został powołany Zahorski. Wracam i słyszę, że Beenhakker mówi, że napastnicy nie muszą strzelać bramek. Noż kurwa… czyżby przez ten tydzień z hakiem kiedy mnie nie było zmienił się cel grania w piłkę nożną? A może bramki trzeba zdobywać jak do tej pory, ale są za to odpowiedzialni bramkarze?

Ok., tak całkiem poważnie rozumiem, że bramki strzelają dzisiaj nawet obrońcy, ale na litość boską dobrze jest mieć z przodu kogoś kto wie co zrobić z piłką pod polem karnym, albo przynajmniej daje nadzieję, że będzie wiedział. Przecież powołanie tego kpina! Dno i 100 metrów mułu nawet w porównaniu z Żurawskim i Matusiakiem, a myślałem, że nikogo gorszego niż ta dwójka Leo już nie powoła.

W czym Zahorski jest lepszy od Jelenia, Brożka, Wichniarka czy nawet Mięciela? Powiem wprost – uważam, że Beenhakker powołując tego chłopaka zachował się skandalicznie a co więcej decyzja ta może być demoralizująca dla tych piłkarzy, którzy naprawdę prezentują dobrą formę.

Fakt. Jesteśmy na pierwszym miejscu w grupie. Ale jeszcze nie awansowaliśmy i warto o tym pamiętać. Warto pamiętać także o tym, że w 3 ostatnich meczach zdobyliśmy 2 bramki i 2 punkty.

Jeśli radykalnie nie poprawimy swojej gry, szczególnie w ataku, jeśli nie zaczniemy wreszcie wygrywać to awans przejdzie nam koło nosa. Beenhakker poprzez trzymanie się wyblakłych nazwisk i uparte nie powoływanie wyróżniających się polskich napastników zrobił sobie naprawdę duży problem w ataku i nie wydaje się aby Zahorski był w stanie go rozwizać.

Już szybciej Jarka, o którego powołaniu dowiedziałem się pisząc ten post. Lepiej późno niż wcale.

Starsze artykuły:

Author:

Related Post

top