Kursy ping – ponga

Prowadzimy oczywiście również kursy tenisa stołowego. W naszej firmie odpowiada za nie były amatorski mistrz Czech w ping – tenis2tenis2tenis2ponga.

Oczywiście zajęcia obejmują nie tylko naukę gry w ping – ponga, czyli odbicia z forehandu, backhandu, ścinki i serwisy. Tenis stołowy jak rzadko który sport wymaga od zawodników przede wszystkim dynamiki i dużych umiejętności motorycznych. Dlaczego też dużą wagę przykładamy do przygotowania fizycznego zawodników.

O nic nie musisz się martwić. Nasz instruktor przygotuje dla Ciebie indywidualny plan zajęć na siłowni i na sali gimnastycznej, co pozwoli Ci osiągać jak najlepsze wyniki w tym sporcie.

Limit miejsc w grupie jest ograniczony do ośmiu (w zajęciach grupowych – prowadzimy także zajęcia indywidualne dla tych wszystkich początkujących sportowców, którzy wymagają bardziej spersonalizowanego podejścia). Zajęcia prowadzone są w osobnej sali, aby nie przeszkadzać zawodnikom trenującym tenis ziemny – wszystko po to, aby zajęcia odbywały się w możliwie komfortowych warunkach.

Starsze artykuły:

Author:

Related Post

Igrzyska olimpijskie

Popularność Brazylijskiego Jiu Jitsu

top