Kursy tenisa ziemnego

Dysponujemy trzema nowoczesnymi, w pełni wymiarowymi kortami, które spełnią wszelkie oczekiwania najbardziej nawet teniswymagającego gracza. U nas na lekcje indywidualne przyprowadzić można już nawet czterolatki! Mamy dla nich przygotowane specjalny profil nauczania.

Zajęcia grupowe zaczynają się dla dzieci sześcioletnich, a możliwe są również dla seniorów po sześćdziesiątym roku życia. Dzieci najlepiej wysłać do nas jak najwcześniej, dzięki czemu będą one mogły szybciej opanować podstawy tego pięknego sportu. Specjalne lekcje dla seniorów mają w programie również fitness i aerobik, dzięki czemu pozwolą Państwu zachować pełną sprawność ruchową.

Na lekcjach możliwe jest oczywiście wypożyczenie sprzętu tenisowego, niemniej jednak zachęcamy do tego, aby rakietę kupić w naszym sklepie. O tym, jak wygląda zakup sprzętu przez nas informujemy na tej stronie internetowej.

Zapisy na zajęcia prowadzone są cały rok, ale powinieneś się spieszyć. Przez wzgląd na wygodę naszych uczniów limit miejsc w jednej grupie jest ograniczony do sześciu osób. Jeśli przyprowadzisz ze sobą rodzinę lub znajomych – oczywiście otrzymasz zniżkę.

Starsze artykuły:

Author:

Related Post

Igrzyska olimpijskie

Popularność Brazylijskiego Jiu Jitsu

top