Loty Gdańsk Molde i Loty Wrocław Paryż

Loty Wrocław Paryż i Loty Gdańsk Molde

Zakład małżeński

Posiadamy z żoną bardzo nietypowa pasję. Uwielbiamy się o wszystko zakładać. Nie są to oczywiście zakłady o pieniądze, ani inne materialne korzyści. Chodzi tylko i wyłącznie o sympatie i wspólne współzawodnictwo, które oboje wprost kochamy.
Zakłady dotyczą właściwie wszystkiego i są zazwyczaj bardzo spontaniczne. Najczęściej są to wyścigi. Kto szybciej dotrze do wyznaczonego celu.
Po którejś kolejnej przegranej, moja małżonka postanowiła zawrzeć ze mną zakład ostateczny. Taki, który wymaże jej wcześniejsze przegrane. Rozłożyła mapę i powiedziała, że startujemy z warszawy i jedno z nas jedzie do gdańska, a drugie do wrocławia.
Gdy będziemy na miejscu, ja mam przejrzeć Loty Gdańsk Molde, natomiast ona wybrała sobie przyjemniejszy kierunek i ma za zadanie wybrać najszybsze Loty Wrocław Paryż. Kto pierwszy na miejscu, ten wygrywa.
Był to chyba nasz najbardziej szalony zakład. Ja oczywiście wygrałem, choć po jej radosnym głosie z Paryża, domyśliłem się, że nie pierwsze miejsce było dla niej najważniejsze, a miejsce w którym się znalazła.

Starsze artykuły:

Author:

Related Post

Jak dojechać do Modlina?

Naprawa wgnieceń karoserii

top