Mundialeiro #6 #7 Brazylia taka słaba, mundial taki dobry

Mundialeiro #6 #7 Brazylia taka słaba, mundial taki dobry
Brazylia zremisowała z Meksykiem. Brazylia, która grała to samo co w meczu z Chorwacją. Wiele się tam nie zmieniło, ale tym razem karnego sędzia nie podarował. Równie dobrze po dwóch kolejkach Brazylia mogła mieć dwa punkty. Nie widziałem w tym tej grze nic, co potwierdzałoby tezę, że Brazylia idzie po mistrzostwo świata. Po mundialu zaśpiewają „Już za cztery lata…”.

***

Tęsknię za starą Brazylią. OLE!

***

Szkoda, że z tej grupy awansują tylko dwie drużyny, bo na awans zasługuje zarówno Chorwacja jak i Meksyk.

***

Holendrzy pomęczyli się z Kangurami. Miało być łatwo, lekko i przyjemnie, a nie tak dużo brakowało, by Australia urwała punkty faworytom. Ich gra na tych mistrzostwach nie jest dziełem przypadku. Wszystko jest przemyślane, a co więcej jest tu pomysł budowy zespołu na lata! Szkoda tylko, że Cahill ma już 35 lat, ale wierzę, że znajdzie się następca. Jego bajeczne uderzenie leciało z taką prędkością, że spokojnie rozwaliłoby arbuza. Przebił lot Robina zdecydowanie.

***

Kamerun powinien dostać kilkuletni zakaz gry na mundialu, za splamienie tak pięknej gry jaką jest futbol. Przed mistrzostwami kłócili się o to ile powinni dostać premii za każdy zdobyty punkt, strzeloną bramkę i przebiegnięty kilometr. Koniec będzie taki, że nie dostaną nic, bo na mistrzostwach nie zdobędą punktu, a nawet nie strzelą gola. Jak mają grać, skoro tłuką się między sobą? Song crack chciał pokazać się całemu światu. No i pokazał – przebił Pepe!

PS
Do Hiszpanów jeszcze wrócę. Coś się kończy, coś się zaczyna.

Starsze artykuły:

Author:

Related Post

top