Najciekawsze czasopisma tenisowe

Najciekawsze czasopisma tenisowe

Świat tenisa nie jest co prawda w naszym kraju zbyt znany, ale niemniej jednak mamy kilka czasopism, które w pełni poświęcone są tej tematyce. Oto one:

1. Czasopismo „Tenis” – miesięcznik wydawany od czerwca 1987 roku. Jest to najstarsze i najbardziej prestiżowe tego typu czasopismo w naszym kraju. Początkowo wydawane było jako kwartalnik, później wydawcy zdecydowali się uczynić „Tenis” dwumiesięcznikiem, a już od roku 2003 wydawany jest on jako miesięcznik.

2. „Tenis Klub” – to miesięcznik wydawany od września 2005 roku przez wydawnictwo 4S Media Sp. z.o. o. Czasopismo dostępne jest między innymi w sieci Empik lub na stronie wydawnictwa. Charakteryzuje się niezwykle ciekawymi artykułami oraz mnóstwem zdjęć.

3. „Tennis Life:” – to miesięcznik wydawany po angielsku. Prenumeratę można zamówić w internecie. Miesięcznik charakteryzuje się doskonałym odwzorowaniem wszystkich najciekawszych trendów z tenisowego świata oraz prawdziwe zawodowym podejście do kwestii gry.

4. „Tennis” – czasopismo wydawane w Stanach Zjednoczonych od ponad 40 lat. Znajdziemy w nim rankingi ATP i WTA oraz artykuły pisane przez największe sławy tenisa.

Starsze artykuły:

Author:

Related Post

Igrzyska olimpijskie

Popularność Brazylijskiego Jiu Jitsu

top