Nie ma Brożka, jest Jeleń i Sagan

Trzeba przyznać, że Beenhakker miał nosa powołując Jelenia i Sagana na Irlandię Północną. Kontuzja Brożka otwiera bowiem pytania, kto będzie odpowiedzialny za strzelanie bramek w najbliższym spotkaniu. Teoretycznie najbliżej ma chyba Lewandowski.

A jednak nie przekreślał bym Jelenia. Gość jest ostatnio w fantastycznej formie, a Lewandowski moim skromnym zdaniem na jesieni grał lepiej. Niby robi na boisku to samo co robił, ale nie jest tak skuteczny, nie ma takiego błysku. Saganowski raczej nie ma szans, żeby wmieszać się w ta rywalizację, ale może to i dobrze, bo moim zdaniem z niego może być najwięcej pożytku jeśli pojawi się na boisku koło 70 minuty i zagra przeciwko podmęczonym już nieco drwalom z Irlandii Północnej.

Jest jeszcze Smolarek, ale jak dla mnie jego miejsce będzie na pomocy. W ogóle to będzie problem, żeby sensownie rozmieścić na boisku wszystkich wartościowych ofensywnych graczy jacy będą do dyspozycji. Z ofensywnych piłkarzy, którzy dają największa wartośc dla tej drużyny mamy bowiem Błaszczykowskiego (pewniak), Smolarka, Krzynówka, Jelenia, Lewandowskiego i Rogera. Dwóch z nich usiądzie na ławce.

Starsze artykuły:

Author:

Related Post

top