Odblokowanie Rasiaka i rasiaka.pl czyli wszystkiego najlepszego!

Odblokowanie Rasiaka i rasiaka.pl czyli wszystkiego najlepszego!

Dawno się nie wiedzieliśmy! Przyznam szczerze, że jakoś po prostu nie chciało mi się za bardzo pisać, i potrzebowałem gola Rasiaka, który przełamał swoją strzelecką a moją “pisarską” niemoc. Było to trafienieł o tyle ważne, że dzięki niemu Southampton zdobyło 3 niezwykle cenne punkty.

A że dzisiaj urodziny Grega, to okazja do powrotu do aktywnego blogowania jeszcze większa. Wypada przecież, przesłać Grzegorzowi najlepsze życzenia, ze strony rasiak.pl.

A więc życzę wszystkiego dobrego! Jeśli chodzi o piłkę, to kilku rzeczy. Przede wszystkim wyjazdu z kadrą na Euro. Ale żeby był to wyjazd poparty dobrą formą i wreszcie naprawdę przekonującymi meczami w kadrze. Życzę bramki na Euro, co najmniej jednej, ale takiej, która da nam coś ważnego. Na przykład półfinał 🙂 Żeby nie mówili, że Rasiak to tylko z Wyspami Owczymi strzela. Życzę wywalczenia z powrotem miejsca w podstawowym składzie klubu i powrotu do Premiereship, ale tym razem do słabszego zespołu. No i życzę rozstania z trenerem wszystkich trenerów, Mr. Burleyem, którego kompetencje są moim zdaniem żenujące.

Swoją drogą Rasiak ma już 29 lat… kurde, stary piłkarz się robi z niego. Leci ten czas, oj leci…

Starsze artykuły:

Author:

Related Post

top