Przewóz osób do Niemiec

Branża logistyczna rozwija się w zastraszającym tempie. Każdy kto jeszcze rok temu zastanawiał się na poważnie nad wprowadzeniem na rynek nowej usługi kurierskiej dziś powinien swój pomysł przemyśleć raz jeszcze.

Oczywiście nie mówię, że byłby to zły pomysł, mimo wszystko początkujący przedsiębiorca w tej branży musi się liczyć ze sporą konkurencją, która ciągle rośnie!

Poza rynkiem usług kurierskich również inne dziedziny „zmotoryzowanej” gałęzi rynku uległy zmianie. Coraz więcej jest ofert lokalnych, prywatnych przewoźników. W zasadzie wszystko już można zamówić przez internet,  każda, nawet najmniejsza, lokalna firma oferuje dowóz – najczęściej gratis.

Nie ma najmniejszego sensu walczyć z czymś, z czym nie ma szans wygrać. Byłaby to walka z góry skazana na porażkę. Jeżeli nie chcemy doświadczyć tej porażki na własnej skórze powinniśmy zastanowić się czy jesteśmy w stanie odkroić sobie część tego tortu zwanego usługami przewozowymi. Może zamiast tworzyć kolejną konkurencję dla firm kurierskich wejść w przewóz osób do Niemiec? W końcu wyjeżdżających za granicę rodaków jest coraz więcej.

Starsze artykuły:

Author:

Related Post

Jak dojechać do Modlina?

Naprawa wgnieceń karoserii

top