Przyczepy podłodziowe

Przyczepy podłodziowe

Mazury są niezwykle atrakcyjnym obszarem turystyczno-rekreacyjnym zlokalizowanym w północno-wschodniej części Polski. Teren ten obejmuje Pojezierze Iławskie i Pojezierze Mazurskie. Występuje tutaj bardzo rozbudowana sieć kanałów wodnych, które łączą liczne jeziora. Większa ich ilość połączona jest kanałami żeglownymi. Należy do nich między innymi Kanał Elbląski, na którym odbywa się coroczna żegluga statków tak zwanej białej floty. To właśnie kanały i jeziora są głównym powodem wyboru tych terenów na czas wypoczynku. Najchętniej odwiedzającymi są osoby żeglujące z pasją i dla sportu. Zazwyczaj osoby te nie mogą zostawić swoich łódek na cały rok w tym rejonie.
Dlatego istotną i niezwykle pomocną dla nich rzeczą są przyczepy podłodziowe, ponieważ są niezbędne podczas transportu łodzi, jachtów motorowych i żaglowych oraz małych łódek czy skuterów wodnych. Gwarantują także bezpieczny i bezproblemowy transport.
Przyczepy te głównie skonstruowane są z cynkowanych ogniowo elementów metalowych. Różnorodność elementów komunikacji wodnej zmusiła producentów do opracowania kilku systemów podparcia kadłubów. W zależności od rozmiaru przyczepy występują w przedziale wagowym od 750 do 3500 kg DMC. Ich wielkość dostosowujemy do sprzętu, który chcemy na niej przewozić oraz do rozmiarów i wagi samochodu transportującego. Dodatkowo na rynku do wyboru mamy przyczepy jednoosiowe hamowane i niehamowane, jednoosiowe hamowane z nadstawką, dwuosiowe i dwuosiowe hamowane, trzyosiowe hamowane, specjalistyczne podłodziowe oraz jednoosiowe niehamowane do kajaków.

Starsze artykuły:

Author:

Related Post

Jak dojechać do Modlina?

Naprawa wgnieceń karoserii

top