Wisła gromi Beitar i jedzie do Barcelony

Wisła gromi Beitar i jedzie do Barcelony

Podobno w Beitar poszły jakieś szalone pieniądze, które wpompował w ten klub jakiś izraelski bonzo? Drużyna z Jerozolimy to prawdopodobnie najbardziej przeinwestowana i bezsensownie zbudowana drużyna w historii świata. Cóż, co prawda Cupiał też nie rozpieszcza nas polityką rozwoju Wisły, ale w porównaniu z tym kolesiem z Izraela jest po prostu ucieleśnieniem wizjonerstwa i rozsądku w wydawaniu pieniędzy.

Ale nawet w tych momentach kiedy Wisła jest zarządzana totalnie bez sensu, kiedy sprzedaje się kluczowych zawodników, nie kupując nikogo w ich miejsce, albo kupując w ostatniej możliwej chwili to pozostaje jeszcze Skorża. Wczoraj to głownie dzięki swojemu trenerowi Wisła zagrała 100% tego co mogła zagrać, dysponując tym składem jakim dysponuje, a przede wszystkim tą ławką jaką dysponuje.

Jeśli chodzi o samą grę, to jeśli wygrywa się 5-0, to wiadomo, że wszyscy zagrali dobry mecz. Nie mniej jednak uważam, że świetny był Bogucki. Będziemy z niego mieli pociechę. Fajnie, ze będzie miał szanse zagrać przeciwko Barcelonie.

Starsze artykuły:

Author:

Related Post

top