Wreszcie pokonaliśmy Finów

Nie udało się dwa razy podczas eliminacji , to na osłodę pokonaliśmy Finów teraz. Fajnie, że chłopakom chciało się latać za piłką cały mecz. Na mnie najlepsze wrażenie zrobili Nowak, Grosiki i Łobodziński. Niestety znowu nie do końca sprawdził się Zieńczuk i Brożek.
Zuraw podpisał podobno kontrakt z Larissą, która jest drużyną środka tabeli w lidze greckiej. Nazwa klubu nie rzuca na kolana, ale cos mi się widzi, że dla Żurawia tak czy siak znajdzie się miejsce w autobusie do Austrii, więc niech gra choćby i w Larissie.
A jeśli nawet tam wyląduje na trybunach? Czy nawet wtedy pojedzie na Euro?
Rasiak oglądał zwycięstwo nowej drużyny z ławki. Jak wiadomo jego przyjście do klubu nie zostało dobrze przyjęte przez fanów. Niektórzy pisali, że jedynym zadaniem Rossiego będzie wywarcie parcia i spowodowanie lepszej gry obecnych napastników. Jeśli tak rzeczywiście miało być, to trzeba powiedzieć, że Rasiak sprawdza się świetnie już od początku, bo zarówno bramki dla Boltonu strzelili zarówno Davies jak i Helguson.
Kosowski zadebiutował w Hiszpanii. Podobno grał przeciętnie, ale przy wejściu na boisko dostał owacje na stojąco.
Ale z Hiszpanii napływają też złe wiadomości . Podobno Ebi ma stracić miejsce w skladzie Santander. Tchite, strzela bramki jak na zawołanie, ten gość, co jest niekwestionowana gwiazdą drużyny niebawem wraca po kontuzji, a na dodatek trener coraz odważniej wystawia jakiegoś zdolnego młodzieńca (sorry – nie pamiętam nazwisk). Niedobrze by było, gdyby Ebi przestał grać.

Starsze artykuły:

Author:

Related Post

top