Z kraju i ze świata…

Paul Ince będzie prawdopodobnie trenerem Rasiaka i Saganowskiego. Pamiętam go z calej serii meczów z lat 90’ jakie toczyliśmy z Angolami. Trzeba przyznać, że napsuł nam wtedy sporo krwi. Cóż. Było, minęło. Teraz będzie miał okazję do rewanżu wystawiając Polaków w pierwszym składzie.
Kamil Kosowski w Hiszpanii. To nie jest dobre, że nie potrafiono po prostu dogadać się w Wiśle. U nas sądzi się, że negocjacje są udane, wtedy kiedy jedna strona zrobi drugą w przysłowiowego ….. A to nie prawda. Negocjacje są ok., jeśli obie strony są zadowolone. Moim zdaniem, to czego Kosowski potrzebuje najbardziej to stabilizacja. Był już w Niemczech, w Anglii i we Włoszech. A jednak najlepszą formę prezentuje kiedy gra w Polsce.
Smolarek wrócił po kontuzji i strzelił gola w Hiszpanii. Co prawda ze spalonego, ale kiedyś nie uznali mu bramki strzelonej z prawidłowej pozycji. Oliwa sprawiedliwa.
Kowalewski do Lazio? Szamotulski do Dortmundu? Fajnie by było.
Beenhakker wyobraża sobie kadrę bez Żurawskiego. To cieszy.
Kontuzja Kuby Błaszczykowskiego. Szkoda, że nie zagra z Czechami, ale jeszcze bardziej niepokojące jest to, jak często on miewa kontuzje. Podzielam tutaj niepokój Kaczmarka.

Starsze artykuły:

Author:

Related Post

top