Żurawski strzelił a Rasiak strzelał

Żurawski strzelił a Rasiak strzelał

O ile można było być pewnym, że piłkarsko Żurawski jest lepszy od większości swoich kolegów z nowego zespołu, to wiele wątpliwości budziła jaki legendarna niezdolność do szybkiej adaptacji oraz skostnienie spowodowane siedzeniem na ławce. Czy Żurawski w Larissie znowu stanie się groźny w polu karnym i czy przełoży się to na udany występ na Euro tego oczywiście nie wiadomo. Aczkolwiek pierwszy krok w kierunku odbudowania formy został zrobiony, bo Maciek strzelił bramkę w debiucie. Cóż z tego, że nie piękną. Była to jedyna bramka w meczu a dzięki Żurawskiemu Larissa sensacyjnie pokonała AEK.

Rasiak niestety bramki nie strzelił choć jak widać na filmie strzelał ładnie. Niestety James był podobno świetnie dysponowany. Widzieliście kiedys w kadrze żeby Rasiak tak ładnie uderzył? Inna sprawa, że niewiele dostaje takich podań jak to, od Ivana Campo. Najczęsciej kiedy Rasiak jest na boisku to dostaje długą i wysoką piłkę na nieokreślony rejon boiska.

Rasiak zebrał niezłe noty za debiut. Podobno po jego wejściu gra Boltonu się ożywiła. Czytając komentarze, można oczywiście natknąć się na oszczerstwa dotyczące powolności Grzegorza, ale kto by się tam nimi przejmował.

Starsze artykuły:

Author:

Related Post

top