PLH: GKS Jastrzębie vs. Cracovia Kraków

0
29
Rate this post

PLH: GKS Jastrzębie vs. Cracovia Kraków

Siódma konfrontacja rozstrzygnie kto zdobędzie tytuł mistrza Polski w Polskiej Lidze Hokeja. Świetnie spisał się zespół GKSu Jastrzębie. Przegrywali już 0:3 i odrobili w świetnym stylu stratę do Cracovii ComArch Kraków. Dzisiaj zatem dojdzie do finalnej batalii. Która z ekip jest bardziej zdeterminowana do zdobycia tytułu?

GKS Jastrzębie zagrał genialnie. Skazywani byli już na porażkę i postawili wszystko na jedną kartę. Udało im się odrobić straty i to w fenomenalnym stylu. W jednym ze spotkań na własnej tafli, pokonali krakowski zespół aż 5:0. Dzisiaj będą zatem lekkimi faworytami, niemniej szanse oceniamy 50/50. Jarzębie jednak grało genialny sezon i naprawdę chyba bardziej zasłużyli na tytuł. Ponadto w poprzedniej rundzie gładko wyeliminowali Tyszan, ogrywając ich 4:0. Świetnie spisują się zawodnicy gospodarzy tacy jak Prohazka czy Danieluk. Oni dzisiaj ponownie będą mocnymi ogniwami, które mogą poprowadzić zespół do historycznego triumfu.

Cracovia Kraków na pewno podupadła mentalnie po tej wpadce. Przegrali trzy mecze z rzędu. W głowach mieli już zdobyty puchar, a jednak nie powiodło się to. Teraz zespół na pewno będzie odczuwał to w dzisiejszym meczu. Trener zespołu, Rudolf Rohaczek powiedział, iż zawodnicy podeszli zbyt pewni siebie po trzech zwycięstwach. Niemniej dzisiaj ocenia szanse na 50/50.

Goście również mają moc. Jest niezawodny Chmielewski, który w poprzednim meczu strzelił bramkę kontaktową, a ponadto miał kilka szans na strzelenie kolejnej bramki. Dzisiaj jednak będzie musiał już wykorzystywać swoje okazje, ponieważ mecz będzie niezwykle ciężki. Laszkiewicz również jest głodny goli. Ci dwaj zawodnicy powinni dzisiaj wykazać się kunsztem i klasą, inaczej Cracovia przegra bez dwóch zdań.

Dzisiejszy bój zapowiada się niezwykle emocjonująco. Cięzko wytypować zwycięzcę, bo oba zespoły zagrają mimo wszystko na 100%. Mecz będzie zatem bardzo wyrównany. Spodziewamy się spotkania ze sporą liczbą goli, aczkolwiek z jednym triumfatorem. Będzie nim GKS Jastrzębie. Jastrzębianie wyglądają solidniej i wyjdą dzisiaj naładowani pozytywną energią, stąd nasz typ.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!