Prezent na Walentynki dla chłopaka

0
32
Rate this post

prezent-na-walentynki-dla-chlopaka-2Prezent na Walentynki dla chłopaka nie musi być banalny. Słodkie misie, płyty i gry na konsolę – to zdecydowanie nie jest najoryginalniejszy pomysł. Jeżeli włożysz trochę wysiłku, żeby wymyślić coś naprawdę szczególnego, twojemu chłopakowi z pewnością będzie miło.

Przede wszystkim – to ty najlepiej go znasz. Więc wiesz czego potrzebuje, albo co sam planuje sobie kupić. Na Walentynki często obdarowujemy się przydatnymi drobiazgami i ubraniami. Nie jest to jednak najlepszy pomysł. Prezent na Walentynki powinien być bowiem wyrazem miłości dla swojej drugiej połówki. A śrubokręt czy inny bardzo uniwersalny przyrząd raczej nie będzie tego wyrażał.
Co zatem kupić? Coś osobistego, jak pierwsze wydanie ulubionej książki czy bilety na przedstawienie ulubionego kabaretu. Mile widziana będzie nawet torba słodyczy, o ile znajdą się w niej jego ulubione przysmaki. Warto dodać do tego coś od siebie – samodzielnie upieczone ciastka, pudełeczko przygotowane ze sztywnej tekturki z prezentem w środku albo inny słodki drobiazg, który pokaże twoje zaangażowanie.