Spływy kajakowe

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAWśród naszych rodaków można zaobserwować wyraźny podział, jeżeli chodzi o sposób spędzania wymarzonego urlopu. Od lat obie grupy zaciekle próbują przekonać się nawzajem do swoich racji, czy to poprzez szereg artykułów traktujących o wyższości jednego nad drugim, różnorakie badania czy przedstawianie kolejnych argumentów, z których najczęściej pojawia się argument zdrowotny.

Część z nas nie wyobraża sobie udanego wypoczynku bez piaszczystej plaży i wczasów all inclusive w popularnym, nadmorskim kurorcie. Skoro cały rok ciężko pracują, podczas urlopu chcą przede wszystkim zatrzymać się, zrelaksować i złapać oddech. Sama nazwa wypoczynek sugeruje przecież wypoczywanie, czyli drink z palemką i oglądanie zachodu słońca z leżaka na tarasie hotelu.

Druga grupa nie chce nawet o tym słyszeć ? w końcu ile można siedzieć w jednym miejscu? Dla nich urlop jest przede wszystkim okazją do przeżycia przygody i zdobycia nowych doświadczeń. Spływy kajakowe, samotne wędrówki bieszczadzkimi szlakami, podróż stopem przez Polskę, z plecakiem i namiotem. Dla nich wypoczynek to aktywność i nie może być inaczej.

Starsze artykuły:

Author:

Related Post

Najlepsi kierowcy f1 sezonu 2004

Budowa roweru

Puchar UEFA w futsalu

top