Baza nurkowa

0
49
5/5 - (1 vote)

baza-nurkowa-3Nie każda para uważa romantyczną kolację za ciekawy sposób na spędzenie rocznicy poznania czy ślubu. Coraz częściej wybierane są bardziej nietypowe formy celebracji we dwoje. Jakie atrakcje można zaplanować, by pamiętać taką chwilę na długo?

Lot balonem lub paralotnią

Jeśli żadne z Was nie ma lęku wysokości można skusić się na wspólny przelot balonem lub paralotnią. Widok w słoneczny i z dobrą przejrzystością powietrza dzień zapycha dech w piersiach. Przy tym w przypadku balonu nie jest wymagane właściwie żadne przeszkolenie, bo wspomaga nas obsługa firmy zajmującej się przelotami.

Escape room

Wspólnie można zrobić niejedno, ale bać się? Entuzjaści zagadek logicznych i z żyłką detektywistyczną będą zachwyceni. W wielu miastach kraju powstają pokoje, tzw. escape rooms, z których wydostać można się tylko wtedy, gdy osiągniemy wszystkie zaplanowane zagadki. Bo inaczej nie znajdziemy klucza.

Nurkowanie i penetracja wraków Bałtyku

Może baza nurkowa w Polsce nie jest jeszcze tak imponująca jak w wielkich turystycznych nadmorskich kurortach, jednak mamy w naszych wodach także wiele do zaoferowania. Morze Bałtyckie znane jest z ciekawych wraków statków zatopionych podczas obu wojen światowych, a wiele z nich jest udostępniona dla nurków do penetracji. Warto skorzystać z takiej okazji i zbadać je razem.

Źródło: https://www.fitness-station.pl/sny-i-sleepmed-jakie-sa-zwiazki-miedzy-marzeniami-a-leczeniem